Program - Unikalny know-how, Unikalni wykładowcy

Zbuduj relacje biznesowe które będą procentować latami.

Program

Program ABSL nastawiony jest na praktyczne rozwijanie umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania własną karierą, networkingu oraz pracy z wybranymi case studies. Całość została podzielona na 3 bloki, każdy poświęcony osobnej tematyce.

I BLOK

Wiedza o sektorze (CIMA)

100 godzin
Realizowany jest w formie e-learningu, a jego organizatorem jest Chartered Institute of Management Accountats (CIMA). Tę część programu realizujesz samodzielnie. Blok zakończony jest komputerowym egzaminem przeprowadzonym przez CIMA. Uczestnicy, którzy uzyskają wynik pozytywny z egzaminu, otrzymają CIMA Certificate in Shared Services.

II BLOK

Case Studies / Analiza studiów przypadku

6 weekendów
Studia przypadków służą do praktycznego zapoznania się z procesami biznesowymi. Zajęcia prowadzone są przez praktyków z firm partnerskich ABSL, w uczelniach różnych w zależności od miasta, w którym prowadzone są kursy.

III BLOK

Warsztaty z kompetencji miękkich

6 weekendów
Dzięki zajęciom z tego bloku zdobędziesz umiejętności niezbędne w codziennej pracy z innymi ludźmi w środowisku biznesowym. Zyskasz umiejętność profesjonalnego komunikowania w sytuacjach biznesowych, prezentowania swoich pomysłów i rozwiązań. Dodatkowo nauczysz się pracy zespołowej oraz będziesz mieć możliwość pracy nad osobistym rozwojem i planowaniem dla siebie ścieżki rozwojowej.

Wykładowcy

Zajęcia w ramach kursów będą prowadzone przez praktyków – liderów i ekspertów z sektora usług biznesowych, a także doświadczonych nauczycieli akademickich z uczelni partnerskich.

Loading...