Kto prowadzi szkolenie dla przyszłych pracowników?

Zmienił się sposób, w jaki firmy szkolą nowych pracowników. Wiele firm zatrudnia wykładowców biznesowych, którzy pracują dla uniwersytetów, aby przyjeżdżać i uczyć stażystów, jak wykonywać swoją pracę. Chociaż jest to bardziej efektywny sposób szkolenia, problem polega na tym, że nie ma wystarczającej liczby wykładowców, aby zaspokoić zapotrzebowanie.

Trenerami wewnętrznymi są zazwyczaj menedżerowie lub osoby, które pracują w firmie od co najmniej pięciu lat. Zwykle uczą pracowników, jak wykonywać zadania w ramach podstawowych praktyk biznesowych firmy. A ci trenerzy wewnętrzni są szkoleni przez własnych szefów lub inne osoby w firmie, które mają większe doświadczenie niż oni.

Zajęcia w ramach kursów ABSL Academy poprowadzą profesjonaliści z sektora nowoczesnych usług biznesowych, a także doświadczeni nauczyciele akademiccy z uczelni partnerskich. Możesz oczekiwać, że będziesz uczyć się od praktyków, liderów i ekspertów w swojej dziedzinie, jednocześnie otrzymując wysokiej jakości edukację od nauczycieli akademickich.

Loading...